EV ve OFİS TEMİZLİĞİ - İNŞAAT TEMİZLİĞİ - CAM ve DUVAR SİLİMİ - VİLLA TEMİZLİĞİ - KOLTUK YIKAMA - FABRİKA TEMİZLİĞİ - HALI YIKAMA - BUHAR MAKİNESİ İLE TEMİZLİK - YANGIN SONRASI TEMİZLİK - BÖCEK & HAŞERE İLAÇLAMA - PERSONEL TEMİNİ - VS...

15 Ocak 2012 Pazar

Kahramanmaraş Temizlik Sirketi

,  


DİKKAT
BAZI KENDİNİ BİLMEZ İŞLETMECİLERİN  KAHRAMANMARAŞ TEMİZLİK ADINA İŞLER ALDIGININ SİTE VE SİTE İÇERİKLERİNİ KOPYALADIKLARININ DUYURUSUNU ALMAKTAYIZ KESİNLİKLE BÖYLE BİRŞEY YOKTUR BİZİM KAHRAMANMARAŞ TEMİZLİK OLARAK TEK İLTİBAT TELEFONUMUZ BUDUR BÖYLE DURUMLAR HALİNDE LÜTFEN BİZE ULAŞINIZ SAYGILARLA:

İNŞAAT TEMİZLİĞİ
İNŞAAT TEMİZLİĞİ 
İnşaat ve tadilat temizliklerinde personellerimiz cam ve çerçeve temizliği, kapıların temizliği, banyo ve wc de bulunan derz ve inşaat pisliklerinin temizlenmesi, mutfak dolaplarında montaj sırasında oluşan pisliklerin temizlenmesi, son olarak da inşaat sırasında zeminler de oluşan leke ve kirlerin yüzeye zarar vermeyecek şekilde temizliğinin yapılmasıdır.

YANGIN SONRASI TEMİZLİK

YANGIN SONRASI TEMİZLİK

Ev, işyeri, fabrika gibi büyük veya küçük çaplı yangınlar olsun profesyonel ekibimiz ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekteyiz.Yangın sonrası temizliklerinde yangından hiçbir iz bırakmadan temizlik yapıyoruz ve tekrar eski haline getiriyoruz.

Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz..


EV ve OFİS TEMİZLİĞİ

 

EV ve OFİS TEMİZLİĞİ

 Ev ve ofis temizliklerinde personellerimiz 
kullanacakları 
malzeme ve ekipmanları yanlarında getirmektedirler.
Personellerimiz cam ve çerçevelerin, kapıların temizliğinin eğer var ise wc ve mutfak temizliklerinin, büroda bulunan masa ve masaüstü malzemelerin temizliğini yapmaktadırlar.En son zemin temizliği yapılarak, büro müşterimize temiz ve dezenfekte edilmiş bir şekilde teslim edilmektedir..

 


VİLLA TEMİZLİĞİ

VİLLA TEMİZLİĞİ

Cam ve çerçevelerin silinmesi, dolaplarınızın silinmesi, masa ve sandalyelerinizin 

uygun kimyasallarla temizlenmesi, banyo ve wc' lerin uygun kimyasallarla yıkanarak dezenfekte edilmesi, halı veya koltuklarınızın sanayi tipi makinelerle rengine zarar vermeyecek uygun şampuanlar kullanılarak yıkanması, boş zeminlerinizin sanayi tipi makinelerle yıkanarak anında vakumlanması.

DUVAR ve CAM SİLİMİ
DUVAR VE CAM TEMİZLİĞİ 
Dış cephe temizliklerinde firmamız hizmet verilecek cephenin konumu ve yüksekliğine göre uygun yöntemi belirleyerek cephe temizliklerini profesyonel kadrosuyla yerine getirmektedir.Bu yöntemler nelerdir?
 1-Dağcılık Yöntemi 
2-Sepetli Vinç Yöntemi
3-Teleskop Yöntemi
4-Askı İskele Yöntemi.

KOLTUK YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

Koltuk yıkamada öncelikle yıkanacak koltuğun vakum gücü yüksek sanayi tipi makine ile tozu alınır.Koltuk üzerinde herhangi bir leke var ise çay, kahve gibi bu lekeler üzerinde uygun kimyasal şampuanlarla çalışmalar yapılıp lekelerin çıkması sağlanır.Koltuğun yan ve üst kısımları fırçalama sistemiyle bütün kir ve lekeler çıkacak şekilde fırçalanıp, sanayi tipi makine ile koltuğun rengine zarar vermeyecek şekilde uygun kimyasal şampuanlarla yıkanır ve vakumlama işlemi yapılır..


HALI YIKAMA
HALI YIKAMA HİZMETLERİ 
Firmamız tarafından 2 tip halı yıkama sistemi vardır:
 1-Kuru Köpük Sistemi:Tüylü halılarda daha derinlere köpüğün ulaşması için fırça ile ovularak yıkanır.Bu yöntem sayesinde halı daha fazla suya maruz kalmaz. 
2-Stim Vakum Sistemi:Tüysüz düz halılarda püskürtme emme sistemi ile yıkama yapılır.

BÖCEK & HAŞERE İLAÇLAMA

 

İLAÇLAMA VE HAŞERE MÜCADELE HİZMETLERİ
 Ev, işyeri, ofis, fabrika vb. sağlık bakanlığı onaylı her türlü ilaçlama hizmeti yapılmaktadır.
Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

 


PERSONEL TEMİNİ
SÖZLEŞMELİ PERSONEL ÇALIŞTIRMANIN AVANTAJLARI
 1-Personel arama sürecindeki zaman ve maliyetlerin ortadan kalkması.
 2-Personelin konusunda deneyim sahibi olması.
 3-Personel memnuniyetsizliği halinde 2 iş günü içinde yüklenici firma tarafından değiştirilme garantisi. 
4-Personelin tüm yasal sorumluluklarının yüklenici firmaya ait olması(SSK+Vergi+Hak Edeceği Tazminat+Maaş) 
5-Hizmet karşılığında kesilecek hak ediş faturası gider olarak gösterileceğinden tamamı yıllık baz da vergilerden düşülerek işletmeye ekstradan maliyet getirmemesi.


BUHAR MAKİNESİ İLE TEMİZLİK
Buhar makinesi ile temizlik siz müşterilerimize dezenfektan ve hijyenik ortamlar sunar.Herhangi bir kimyasal madde kullanılmadığı için doğal temiz bir ortam sunar.
Kullanıldığı alanlar;
1) Koltuk yıkama,
2) İnşaat sonrası temizlik,
3)Lavabo (WC) temizliği

FABRİKA TEMİZLİĞİ

FABRİKA TEMİZLİĞİ

Hürtem Temizlik fabrikanızdaki zemin temizliğini, endüstriyel 

makine ve aparatları ile temizlemektedir.

Fabrikanızdaki boş alanlar ve depolar ise en uygun kaliteli ürünler seçilerek temizlenmekte ve gereken hijyen sağlanmaktadır..